Nelze popřít, že ženy jsou daleko vnímavější než mužské pohlaví. Nebo by se také dalo říct, že jsou odhodlané hledat i v maličkostech ještě větší detaily. Z toho důvodu, musí být každému muži nad slunce jasnější, že se musí nesmírně moc snažit, aby přesvědčil ženu o tom, že stojí za hřích a jeho chyby jsou naprosto minimální.
muž a žena.jpg

PROJEV ROZHODUJE

V první řadě je nutné podotknout, že každá (skutečně každá) žena touží po muži, který se bude chovat mužně! Žádná netouží po tom, aby z chlapa měla své dítě a dělala mu maminku. První dojem a projev (ať už gestikulace nebo mluvený) je o to více důležitý, pokud muž chce u ženy stoupnout a získat její přízeň. Mírná (a zdravá) nervozita je povolena a pro většinu žen přitažlivá a roztomilá. Na chválu se však žádná žena nechytne a raději se rozhlídne „o kousek dál“, takže v případě, že máte pocit, že na nějakou zapůsobíte svými zkušenostmi „všeználka“ opak bude pravdou.

VOLNÝ ČAS JAKO PLUS

Každá žena, která se připlete do života nějakého muže bude chtít vědět, jak tráví volný čas mimo svůj pracovní život. Je to pro ni důležité hned z několika důvodů:
1. Bude chtít mít přehled o tom, kolik času bude schopen její možná budoucí partner věnovat právě jí.
2. Zjistí, jak je vlastně schopný během svého volna využít čas a být nějak k užitku.
3. Přivede ji na představu o tom, jak asi bude vypadat život po jeho boku a co ji s ním čeká – jestli nuda nebo nekončící aktivity.
To, jak to bude probíhat později, je však už hudba budoucnosti. Ovšem pokud toužíte po ženě, která je vám více než sympatická, můžete na ni zapůsobit právě vašimi aktivitami ve chvíli, kdy máte chvilku pro sebe.
Příchod do vašeho bytu– na ten si dejte zejména velký pozor! Nestačí, že jí budete mazat med kolem pusy abyste si ji získali, ženy dost často odradí pouhý pohled na to, jakým životním stylem žije muž, se kterým se začaly stýkat.
pruhovaná trika.jpg

CO ŽENÁM ROZHODNĚ NEIMPONUJE?

Jsou to věci, které nejsou v žádném případě lichotivé a v drtivé většině – ženy okamžitě odrazují:
jídlo z polotovarů a rychlého občerstvení
kouření
příliš vysoký příjem alkoholu
zanedbaný vzhled a základní hygiena