Vybrat vhodný, kvalitní a oblíbený reklamní předmět není vždy jednoduché. Lze vybírat z tradičních reklamních předmětů, které se často využívají a které klienty dobře znají a možná i očekávají. Jde například o igelitové tašky, klíčenky, hlavně propisky a tužky, také bloky. Někdy musíte vybírat předměty podle předem stanovených požadavků. Například musejí předměty souviset s nějakou tématikou, s filozofií firmy nebo s tím, co daná firma vyrábí a čím se zabývá. Pokud můžete vybrat jakýkoli předmět, pak můžete být i velmi kreativní a udělat zajímavé reklamní sady, balíčky a dárky.

Pokud víte, pro jakou skupinu lidí balíčky tvoříte, pak můžete vybírat předměty přímo pro ně nebo tvořit neutrální reklamní balíčky. Můžete vybírat z různých druhů kategorií. Jde tak například udělat balíčky, kde vyberete předměty, které poslouží jako vybavení do auta, věci na sport a turistiku, vybavení do kuchyně a domácnosti, anebo osobní věci. Například oblečení v podobě kšiltovek, čepic, bund, vest i šál či deštníků. Můžete vybrat i elektroniku.

reklamní balíčky

Jednou zajímavou kategorií tvoří ekologické produkty. Jsou velmi v dnešní době oblíbené a lidé je ocení. Lze sem zařadit předměty, které jsou zpracované z přírodních materiálů v podobě dřeva, bambusu, papíru, bavlny či skla. Také z recyklovaných materiálů. Zařadit sem můžeme látkové tašky a batohy, papírová brčka, dřevěné tužky a pastelky, papírové bloky a zápisníky, bavlněné oblečení, skleněné láhve na vodu, bambusové nádobí, příbory a mísy.

látkové tašky

Takových předmětů je spousty a vy můžete udělat velmi zajímavý a praktický balíček těchto předmětů a dát je do papírových či bavlněných reklamních tašek s potiskem. Tyto tašky lidé dále využijí na nákup, či uskladnění potravin. Látkové tašky se dají vyprat a následně využívat místo igelitových sáčků a tašek. V dnešní době uděláte mnohem lépe, pokud lidem uděláte reklamní papírové či látkové tašky než dát věci do igelitových tašek. Při výběru je třeba dbát na to, aby byly předměty praktické, využitelné a pro lidi zajímavé. Také aby s nimi byli spokojeni a dárky jen neodložily, ale opravdu je využili.