Skvělým balicím materiálem pro celou řadu různých věcí jsou opakovaně uzavíratelné zip sáčky. Jsou zhotoveny z velice kvalitního plastu, který je pevný, takže vás v žádném případě nezklame. A co je jejich velkou výhodou, je především to, že v uzavřeném stavu jsou tyto sáčky voděodolné, a dokonce vzduchotěsné, takže splní i ty nejnáročnější požadavky na balení. Navíc je můžete opakovaně otevírat a uzavírat.
balení krabice

Užijete je při balení celého spektra věcí

Je tedy jasné, že je skvěle upotřebíte jak ve skladu obchodu, který svým zákazníkům odesílá zboží poštou, tak i v každé domácnosti. Škála jejich použití je opravdu pestrá, můžete do nich stejně tak dobře zabalit textil, tiskoviny anebo třeba sypké zboží jako je koření či bylinky. Právě díky tomu, že jsou tyto sáčky v uzavřeném stavu dokonale vzduchotěsné a voděodolné, tak nehrozí, že by tak citlivý materiál jako je třeba koření, vyčichl anebo navlhnul. Nicméně právě díky tomu, že máte na výběr hned třináct možných velikostí těchto obalů o různých silách plastových stěn, můžete je zvolit prakticky k jakémukoli balení.
plocha eshopu

Čím více kusů, tím výhodnější cena

Jistě vás však napadne, že čím větší počet kusů si najednou objednáte, tím pro vás bude cena výhodnější. Ano, přesně tak to je. Sáčky se zipem si můžete objednat jak v počtu sto, tak i tisíc kusů. A vzhledem k tomu, že jsou velice skladné a zaberou vám při skladování naprosté minimum místa, tak je můžete s klidem objednat v opravdu velikém množství, protože je vždy snadno uložíte.
platba kartou

Dokonalá odolnost, na kterou se můžete spolehnout

Pokud do těchto sáčků zabalíte své zboží, které bude čelit přepravě k zákazníkům anebo mezi různými obchodními pobočkami, tak se v takovém případě o svou zásilku nemusíte obávat. I když bude případně cestou ležet v nějakém vlhkém skladu anebo dokonce i zmokne, tak díky kvalitnímu provedení se obsahu uzavíratelných zip sáčků nemůže vůbec nic stát.