Prošívaná přikrývka je úžasná věc, protože když je přikrývka prošívaná, tak není šance, že se vám obsah přikrývka nějak zmuchlá nebo náplň pocuchá a budou v nich hroudy něčeho. Já sama mám několik prošívaných přikrývek, protože mám ráda hodně velké teplo, takže když je venku zima nebo mi nejde zrovna topení, tak si s oblibou ráda zachumlám do prošívané přikrývka. A někdy si dám i tři. Záleží na tom, jak je prošívaná přikrývka silná. Já jsem taková, že mám ráda raději velké teplo než zimu. No to jsme si taky jednou užila, že mi byla taková zimě, že jsem se celou noc klepala a spala jsme sotva hodinu za celou noc. Mě to zimou nešlo vůbec usnout. Byla jsem totiž se synem ne jednodenním výletě a jednu nic jsme měli přespat v jedné chatce. A i když byl červen, tak večer byla velká zima. A syn spinkal, ale vzbudil se a řekl mi, že je mu zima. No, co jsem mohla dělat? Samozřejmě, že jsem mu dala tu svou prošívanou přikrývku.

Prošívaná přikrývka a polštář.

On měl svou prošívanou přikrývku, ale bohužel mu nestačila. Tak jsem jeho máme přeci, tak jsme ani sekundu neváhala a svou prošívanou přikrývku jsem mu samozřejmě dala. A jak jsem na tom byla já? Katastrofa, hrůza! Byla mi tak neskutečná zima, že jsem nevěděla, co mám dělat. Měla jsem na sobě jenom tenký přehoz, takže si to jistě dokážete představit, jak jsem na tom byla.

Chtějte kvalitní přikrývku.

Nevím ani kolik bylo stupňů uvnitř, ale myslím, že kolem patnácti. A na mě je to hodně málo. jsem zvyklá spát při dvaceti dvou stupních, takže takový velký rozdíl byl pro mě hrozný. Syn si pěkně spinkal, měl červené tvářičky teplíčkem a já skoro promodralé rty. Prošívaná přikrývka by se mi tak teď hodila a možná i dvě! Jenže bohužel nikde nebyly k mání, tak jsem se musela spokojit s přehozem, který byl silná tak dva milimetry. Měla jsme chuť vlézt do skříně, ale to je jistě blbost. Tak jsem si vzala na sebe letní bundu, co jsem měla a pak ten přehoz. No, sice to bylo o kapku lepší, ale zima mi byla stále.