Dítě a cestování? Co si o tom myslíte? Cestování je krásná věc, protože poznáme svět, uvidíme, co vše je kde nového, najdeme různá nová místa, která jsme nikdy před tím neviděli. Uděláme si ty nejkrásnější fotky, které pro nás navždy zůstanou vzpomínkou a krásnou radostí po celý život. Pokud se nám nějaké krásné nové místo velmi zalíbí, stane se, že místo navštívíme vícekrát než jednou za život, protože nás něčím pěkným okouzlilo. Pokud, ale nejste sami a máte rodinu a hlavně miminko, které nemůžete doma nechat samotné, tak cestování pro Vás už bude náročné.
Cestování a miminko
Když cestujete sami, tak se zařizujete jen podle sebe, nic neřešíte, ale s malým dítětem už musíte přemýšlet, kdy ho nakrmíte, musíte se přizpůsobit jeho spinkání a už ne vnímáte nic jen podle Vás, ale pouze podle Vašeho miminka. Záleží taky na tom, kam až chcete s miminkem odcestovat, jestli uděláte menší výlet nebo se rozhodnete letět letadlem. Pokud jste se rozhodli pro letadlo, tak Vás nemine vzít s sebou miminko a kočárek, bez kterého se neobejdete na Váš vysněny výlet. Kočárek do letadla Zelenazirafa.cz nesmíte brát, protože Vám to nikdo nedovolí. Kočárek musíte odevzdat, a pokud máte větší kočárek, tak ten musíte rozložit do zavazadlového prostoru.
Letadlo a schody
Kočárek není možné mít na palubě letadla, protože na palubě je menší prostor a nemohly byste se tam pohybovat. Jakmile přiletíte do Vašeho vysněného místa, kam jste se přáli s miminkem jet podívat, tak Vám kočárek vrátí nebo si ho vyzvednete u přepážky pro speciální a nadrozměrná zavazadla. Vše záleží pouze na společnosti, u které letité. Ale to, že nemáte u sebe kočárek v letadle Vám vůbec nezasahuje do příjemného letu s miminkem a celou rodinou. Cestování letadlem je skutečně velmi příjemné a přesto, že máte miminko, tak se nebojte i nadále cestovat, protože s miminkem se dá výlet taky zvládnout.