Ten pocit zná každý z nás. Krásný pocit tepla, který prožíváme v blízkosti určité osoby. Bohužel ne každý má takové štěstí. Ono se lehce řekne, tak si někoho najdi. Ale jak? Kde? A koho? Otázky, na které Vám nikdo bohužel neodpoví. Nýbrž hledat odpovědi si musíte pěkně sami. V dnešním článku se budu zabývat trendem v randění. Aneb online seznamky.
hledání partnera

Odvaha

Úplně nejdříve musíte dělat krok, který se mnoho lidí zdráhá udělat. Musíte se sami přesvědčit o dvou věcech. Nejdříve, že opravdu si chcete někoho najít. Pokud Vás do online seznamky nutí kamarádka či kamarád, tak od toho dejte ruce pryč! Musíte být sami skálopevně přesvědčení, že to chcete udělat. Už jste se rozhodli? Skvělé. A teď pojďme k druhému kroku. Je dobré si udělat jasno přesně v tom, co hledáte. Věřte, že Vám určitý hrubý nákres partnera či partnerky může v budoucnosti hodně usnadnit hledání. Přeci jen, proč bychom měli číst například inzeráty od lidí, kteří mají nulovou šanci, že bychom jsme si padli? Je to ztráta času pro obě strany. Ano, možná teď někdo namítne, že nikdy nemůžeme vědět, kdo je náš osudový partner či partnerka. Souhlasím, ale přeci jen bych doporučovala pro ušetření času a zklamání si udělat onen nákres.

Profil

Při zakládání profilu se snažte být kreativní, ale vždy upřímní. Proč? Zkuste si představit, že si čtete různé inzeráty. Který Vás osloví? Ten, který bude osobní a bude se něčím odlišovat od ostatních pro Vás. A upřímnost? Nikdo nechce být dlouhých hodinách na chatu nemile překvapený. Tedy pravdivý profil je nutnost. A zkuste přidat nějakou fotku. Nejlepší je obličej, protože vše usnadní. Ale pokud se Vám z určitých důvodů nechce přidávat na seznamku Vaše osobní fotka. Tak zkuste přidat fotku něčeho, co máte rádi.
rande v kavárně

Pozor

Ačkoliv je na online seznamkách spousta slušných lidí, tak se tam najde i spousta podvodníků. Dávejte si vždy pozor na své osobní údaje. Protože nikdy nevíte, kdy je člověk může zneužít. Pokud je Vám nějaký uživatel nepříjemný, tak si ho zablokujte. Nikdo Vás nenutí si nepříjemné zprávy číst. A hlavně. Pokud Vám to poprvé nevyjde, tak to nevzdávejte! Kolik párů se našlo až na několikátý pokus? Spousta.