Dnes už převažuje počet těch, co raději než po syntetických preparátech, sáhnou po přírodním, přirozeném řešení. Týká se to jak doplňků stravy, samotných potravin a potravinových surovin, tak i kosmetiky, drogistického zboží, čisticích prostředků a také různých doplňků do domácnosti.

Mezi nimi bychom neměli vynechat ani prostředky, jimiž ženy zdůrazňují svůj půvab, a které patří v této kategorii k těm nejvíce vyhledávaným a obdivovaným – přírodní lak na nehty.

dívčí tvář

Dejte přednost přírodě

Dívčí a ženské dlaně a chodidla jsou erotickým symbolem, ačkoli se může zdát, že jsou v ústraní zájmu, a že muži dávají přednost pohledu na docela odlišné tělesné partie. Každý z nás ovšem pohlíží na lidskou bytost jako na celek a každá maličkost je posuzována jako důležitá jeho součást. Neupravené a nezdravé nehty (nehtová lůžka) prozrazují cosi nepřirozeného, a naopak jsou-li pohledné a zdůrazněné vhodně zvolenou barvou laku, mohou zvýšit erotické napětí a touhu po sblížení, která je nám všem naprosto přirozená.

Klasické laky a odlakovače na nehty sice stále na trhu převažují, ale s nimi je to jako s bílým rafinovaným cukrem. Ačkoli je o cukru již známo, že škodí na všech frontách, syntetické laky rovněž nepřispívají ke zdraví. Toxické látky se vstřebávají skrze nehtová lůžka a při aplikaci laků je zároveň vdechujeme a putují přímo z plic do krevního oběhu.

nehty na nohou

Dejte raději přednost přírodnímu složení, bez terpentinu, toluenu, acetonu, formaldehydu, xylenu a dalších jedů. Sáhněte po přírodních lacích, odlakovačích a tamponech, s nimiž máte jistotu, že přijdete do styku s materiálem, který přináší stejné výsledky, jako běžné výrobky, ale nesrovnatelně šetrnějším způsobem.

Vybírejte z pestré nabídky barev a dejte přednost té, která vás osloví na první pohled, a pamatujte: Módní trendy barev přírodního laku na nehty neurčují žádné módní magazíny, ale pouze Vy samotná.