Už jako malé holky se většina žen těší, až z nich budou jednou krásné nevěsty v nádherných bílých šatech. Když konečně přijde čas, kdy se žena bude vdávat, stojí před ní velké rozhodnutí, a to, jaké šaty si vybrat. Tolik odstínů bílé, tvarů, délek a typů zapínání, že z toho jde hlava kolem. Vybrat si ty správné šaty vždy zabere spoustu času, protože každá nevěsta chce být krásná a cítit se jako princezna.

svatební šaty

Důležité je rozhodnutí, zda si svatební šaty koupíte nebo zajdete do půjčovny. Většinou si nevěsty šaty půjčují, protože si vyberou takové, které se dají vzít opravdu jen svatbu a je škoda je mít x let nevyužité ve skříni. Výběr a služby, které navíc půjčovny šatů nabízejí, jsou natolik dobré, že je lepší si šaty prostě vypůjčit. Navíc si můžete udělat super výlet se svými kamarádkami.

Pokud jste navíc z Prahy, můžete navštívit půjčovnu svatebních šatů Praha, kde mají nádherný výběr jak svatebních, tak společenských šatů. Vyberete si tam tedy vy, jako nevěsta a dokonce i vaše kamarádky, které jdou třeba za družičky.

půjčovna svatebních šatů

Výběr zde mají opravdu velký a různorodý, takže si na své přijde každá nevěsta, ať už má jakoukoliv postavu a jakékoliv požadavky. V nabídce najdete lehké šaty v antickém stylu, ale také princeznovské šaty se zdobenými a bohatými sukněmi. Navíc můžete vybírat z korzetových vršků i těch, které jsou na zip nebo knoflíčky. Můžete vybírat ze zdobení krajkou, kamínků nebo perliček. Pokud navíc nechcete šaty v bílé barvě, můžete si půjčit šaty v barvě ivory, champagne nebo pudrové. Dokonce jsou v nabídce i krátké svatební šaty, pokud chcete být originální nevěstou.

Samozřejmostí je úprava šatů na míru tak, abyste se v nich ve svůj svatební den cítila příjemně a nikde vás netlačily nebo netáhly. A pokud si nevíte rady, rádi vám poradí, jaké šaty se k vám budou hodit nejvíce, mají to už v oku.