Sexuální spojení mezi mužem a ženou je výrazný projev lásky a často také akt vedoucí, ke splození potomka. Samotnému aktu by měla předcházet tzv. příprava, která je důležitá, aby mohlo k samotnému aktu vůbec dojít. Říká se jemu předehra. Předehra před sexuálním spojením může být pozvolná nebo velmi rychlá a dokonce někdy také žádná. Žádnou nepotřebují milenci, kterým stačí pouhý pohled, nějaký impuls a lehce se vzruší. Většina lidí však potřebuje nějaký čas, než se na samotný sexuální akt připraví a uvolní se. Díky milostným hrátkách narůstá mezi partnery důvěra a jeden druhého více a více poznává. Komunikace je důležitá v partnerském životě, ale i v sexuální oblasti.

Kalhotky

Pokud si jsou partneři navzájem schopni říct, komu se co líbí při předehře nebo při milostném aktu, pak mají vyhráno. Předehra zahrnuje polibky, doteky, hlazení erotogenních zón, ale i vizuální podkres jako striptýz nebo sledování porna. Převážně u mužů se setkáváme s tím, že potřebují vidět něco přitažlivého a vzrušivého. Předehrou a vlastně celým sexuálním aktem, projevujeme svou laskavost vůči partnerovi. Chceme mu udělat radost a přivést jej k orgasmu. Můžeme stimulovat partnerovo nebo vlastní pohlaví. Již dávno nejsou lidé, kteří se snaží stimulovat sami sebe, označování za sobce. Naopak při pohledu na masturbujícího partnera se může druhý partner lehce vzrušit.

kalhotky2

Mužská erekce je složitý proces. Dochází zde na základě impulsů, dopravených z mozku k naplnění penisu krví a následné zaplnění topořivých tělísek. Díky těmto tělískům, můžeme jasně sledovat mužskou erekci. Mladí muži mívají erekci silnou a pevnou. Postupem věku to mívají muži s erekcí složitější a potřebují více času a podnětů k její dosažení. Milostné vzplanutí u žen je složité hlavně po psychické stránce. Žena se musí nejprve uvolnit a naladit na sexuální vlnu. Teprve potom může plně věnovat pozornost svému tělu a nechat se vzrušit. Proto u žen stimulace může trvat déle než u mužů. Některé ženy mají rády něžné zacházení, některé tvrdší. Ostatně, to co ženě vyhovuje závisí také na tom v jaké fázi menstruačního cyklu se žena právě nachází.