U dětí, ale i dospělých je velmi oblíbený seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech. Ti zažívají různá dobrodružství na ostrově Sodor. Ale s novými díly mašinky cestují po celém světě a objevují se zde i noví hrdinové. Seriál tak reagoval na základě připomínek, aby byl více genderově vyvážený a také příběhy mají i více vzdělávat.

Díky velké oblibě seriálu, který se vysílá již od roku 1984, vznikají stále nové věci pro děti, kde mají své oblíbené hrdiny. Můžete si tak zakoupit dřevěné napodobeniny hrdinů se kterými si děti mohou hrát, ale také batohy s Mašinkou Tomáše, puzzle, leporela, stolní hry, prostírání, deky, povlečení, omalovánky, polštáře, dřevěné koleje apod. Pro předškolní děti vychází také časopis o Mašince Tomášovi, kde děti plní různé vzdělávací úkoly.

vzdělávání dětí

Děti tak mohou sledovat své v seriálu, ale také si s nimi mohou hrát, nosit je na sobě, mít je při ruce při jídle, spánku, v autě i v pokojíčku. Díky nim se také mohou chtít s chutí vzdělávat. K tomu jim může sloužit právě Mašinka Tomáš omalovánky. Díky knihám o Mašince Tomášovi najdete nejen omalovánky, ale také zde můžete hrát pexeso, plnit různé úkoly a hádanky, učit se dalším dovednostem, jako poznávat barvy a učit se čísla.

omalovánky pro děti

Díky těmto omalovánkám děti procvičují jemnou motoriku, kreativitu a fantazii. Zdokonalují si úchop tužky a trénují tak na samotné psaní. Díky omalovánkám s Mašinkou Tomášem můžete k vybarvování a úkolům přilákat i děti, které tohle moc v oblibě běžně nemají. Hrdinové z jejich oblíbených seriálů budou vašimi pomocníky a děti tak můžete lépe namotivovat k plnění úkolů, které je vzdělávají a které je díky jejich oblíbeným hrdinům bude mnohem více bavit. A pokud děti rádi vymalovávají a plní úkoly, tak jim uděláte radost, když budou moct vybarvit hrdiny ze svého oblíbeného seriálu. Bude to pro ně zábava a potěšení.