Většině žen by možná stačilo, pokud by byl muž pohledný. Krása však nestačí a někdy ženy přitahují muži, kteří jsou nedostupní a možná právě proto, by rozhodně za hřích stáli a stát i vždy budou.

břišní cvičení

▪        SPORTOVCI

O mužích, kteří sportují je známo, že lákají pozornost žen, a to díky jejich vytrvalosti, síle, odhodlání a nutno říct, že i vysportované postavě. Nejsou to žádní líní chlapi, co touží pouze po jediném – po pivě a gauči. A není náhoda, že po nich ženy šílí, protože je faktem, že milují už samotný status, který sebou sportovci nosí.

Muži jsou si však vědomi toho, jak jsou žádaní a mnohdy ženy střídají rychlostí blesku. Ovšem to ženy neodrazuje od toho, zažít alespoň jednou pocit, být po boku sportovce, který je tělem i duchem naprosto hříšný.
kravata pod vestou

▪        ŽENÁČI

Z nějakého nepochopitelného důvodu, ženy přitahují ženatí muži, takže opět jedinci, kteří jsou poměrně nedostupní a svobodné ženy, by se jim měly vyhýbat. Touha je však vždy silnější než rozum a z většiny případů, jim ženy nemůžou odolat. V ženatém muži totiž vidí, že jedné ženě stál za to, aby si ho vzala, protože věřila, že je dokonalý. Bohužel mnohdy si neuvědomují, že jsou dokonalý pouze pro jejich vyvolenou, nikoli pro všechny ostatní kolem.

Přesto po nich však touží a v nemalých případech se odhodlají k tomu, ulovit si (alespoň na nějaký čas) takového ženáče právě pro sebe. Neetické, ovšem časté.

▪        VOLNOMYŠLENKÁŘI

Nejsou všechny ženy spořádané a vzorné. Taktéž jako není každá z nich dámou, která potřebuje řád a nějaký luxus. Najdou se i ženy, které touží po mužích, kteří jsou plní svobody, pohody a elánu. A i když nejsou vždy tou nejlepší volbou pro společný život, představa mít muže, který je považovaný za volnomyšlenkáře je natolik lákavá, až je neodolatelná.

Volnomyšlenkáři neplánují, žijí ze dne na den, život si užívají, názorů se nebojí a rovněž ani žen, které po nich prahnou bez toho, aby vůbec věděly proč.