No, dalo by se. Jako základna na rodinné výlety po okolí vašeho pozemku, na houbaření, rybaření, na úkryt před deštěm, to by možná nějaká maringotka mohla také splnit. Ale vy chcete i trochu toho komfortu, máte děti a ty by vaše zalíbení pro víkendový a dovolenkový život trempa asi moc nepochopili. Samozřejmě, že existuje taková možnost koupit si pěkné a účelné obydlí, kde byste se po výpravě za dobrodružstvím dokonale všichni okoupali v krásné koupelně, možná v takové, která je hezčí než ta vaše v panelákovém bytě. Po koupeli si dali dobré jídlo v pohodlně zařízené kuchyni a nakonec se natáhli na také pohodlné pohovky. Přitom byste se mohli dívat ven na okolí ne z úzkého okénka nějaké maringotky, ale z pořádně velkých oken. Cože je to za bydlení? Není to žádný zázrak, jedná se o mobilní dům, nebo také mobilheim. Ten vám skutečně toto výše uvedené pohodlí pro celou vaši rodinu zajistí. Například to splňuje mobilní dům Relax B – Nr.1 https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/-1930/

Pruhovaný mobilní dům

Má nádherných skoro padesát metrů čtverečních, jeho vnitřní obklad je bílý plast, venkovní je z palubek. Střecha tohoto domku je černá, zateplení je provedené kvalitní kamennou vatou, která je tloušťky stodvacet milimetrů. Samozřejmě, že kromě zateplení je mobilní dům vybaven toaletou, topením, a jeho koupelna? Velké umyvadlo, hranatý sprchový box a velké zrcadlo.

starý mobilní dům

Tyto domky můžete mít i úplně komplet zařízené. Nejen uvedená koupelna, ale také můžete mít zařízené jednotlivé pokoje, kde mohou být postele, skříně, stoly, lavice, a dokonce úplně vybavená kuchyně, s kuchyňskou linkou, s lednicí, a se sporákem. Takže máte po problému. Koupíte si mobilní dům, ten bude dopraven na váš pozemek, složen a napojen na inženýrské sítě. A máte funkční základnu na výlety po okolí, na houbaření, na komfortní úkryt před deštěm.