Když jsme se s přítelem konečně rozhodli, že bychom si mohli pořídit už vlastní bydlení, tak jsme s přítelem stále přemýšleli, jak to uděláme. Anebo spíše kde budeme bydlet. Protože přítel stále chtěl bydlet v nájmu, zatímco já jsem chtěla bydlet v domě. Taky jsme se vůbec neshodli v tom, že on by chtěl jenom platit nájem a já jsem chtěla mít hypotéku. Protože hypotéka je opravdu výhodná v tom, že potom jednoho dne bude ten celý dům anebo jiná nemovitost prostě jenom vaše. Co více si přát? Nikdo vám ji nevezme, když je to vaše. A byt, kterým máte v nájmu, tak vám to můžou vzít.

Peníze jsou důležité.

A můžu vás vlastně také kdykoliv vystěhovat. Tohle se stalo právě mému bratrovi, který bydlel v nájmu. A z ničeho nic ho jeho pronajímatel vyhodil. To bylo z toho důvodu, že mu pronajímatel už vypověděl bratrovu smlouvu a vůbec mu ji neprodloužil, protože se z ciziny vrátila jeho dcera a neměla kde bydlet. Takže jsem příteli řekla, že bychom si třeba vzali například nebankovní americkou hypotéku, která je v poslední době velice populární. Americkou nebankovní hypotéku je jednodušší si vzít hlavně v tom, že tam je méně papírování a že vlastně je vhodná pro každého.

Kdo šetří, má za tři.

S přítelem jsme se bavili, že aby měl přítel větší jistotu, že americká nebankovní hypotéka je opravdu perfektní pro nás dva, že se vezmeme nějakého poradce nebo bankéře, který nám poradí, jak využívat různé výhody nebankovních amerických hypoték. Pokud i vy toužíte mít nějakou nemovitost a máte v plánu si koupit něco na hypotéku, aby jednoho dne byla vaše, tak já sázím vždycky na bankéře, který mi zatím vždycky doporučil nebankovní americkou hypotéku https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/ a myslím si, že bankéř a finanční poradce se v tom vyzná lépe než já, takže já mu dávám opravdu plnou důvěru. A americká nebankovní hypotéka se vám jistě bude splácet jedna báseň.