Je pravda, že mužům stačí ke štěstí a všeobecně k životu mnohem méně než ženám. Možná za tím stojí fakt, že jsou praktičtí a zbytečnosti dávají stranou, nebo jen možnost, že drtivou většinu věcí pokládají za nepotřebnost. Co pokládají za nevyhnutné a proč to v životě potřebují?
boxy na nářadí

Kufřík s nářadím

Každý správný muž potřebuje mít kufřík s nářadím. Je to věc zcela praktická, kterou není potřeba komentovat. Pořád se něco kazí a je nevyhnutné něco opravit, smontovat, vyrobit, nebo přivrtat. Muž bez kufříku na nářadí, snad ani není mužem.

Pivo

Bezesporu tady nesmí chybět oblíbený alkoholický nápoj jakým je pivo. Muži ho milují, vyhledávají a často postrádají, proto se bez něho jednoznačně neobejdou. Proto je v hospodě najdete mnohem častěji, než u vás doma. A není na tom nic špatného, pokud to není pravidlem a nevrací se domů s pomocí kamarádů.

Sport

Muži sport milují. Od nepaměti mají k němu blízký vztah a je pravdou, že jim pomáhá i z psychické stránky. Každý muž se při fyzické aktivitě odreaguje, uvolní a nabere potřebné síly k tomu, co ho čeká. Prospívá mu to ke zdraví, kondici a schopnosti fungovat ve stresových a zátěžových situacích.

Technika

Muži jsou někdy jako malé děti a potřebují hračky, které jim dnešní doba může nabídnut. Ať jsou to hodiny strávené u počítačových her, nebo elektronika formou hraček, které obsahují dálkové ovládání. Chladných jich nenechá ani příslušenství vhodné do automobilu jakým je kamera, GPS lokátor, nebo vychytaná technika pro poslech hudby.
muž v lese

Sex

Co si budeme vykládat. Všichni dobře víme, že sex není pro muže cizí slovo. Jeho potřeba je pro něho doslova nepostradatelná. Dopřejte mužům sexuální prožitek a chvíle, které sebou přináší. Muži sex milují a neberou žádné prolhané výmluvy o bolestech hlavy. To ženám dnes už nikdo nebaští! Muži sex potřebují jako jídlo sůl a není nic špatného na tom, jim ho jednou za čas patřičně dopřát.